30. duben 2023

Mohu si vyrobit "vlastní" jogurt?

Chtěla jsem dát už do titulku, že jde o jogurt z baktérií vlastní vagíny, manžel mě ale zarazil. Prý je to nechutné. Čím víc hledám, tím míň "nechutností" vidím.

Mohu si vyrobit "vlastní" jogurt?
Vagína je živá. I jogurt je živý.

Mně to nechutné přijde jen trochu. Stále totiž vítězí zvědavost a láska k neotřelosti, kreativitě a inovátorství. Jogurt z vagíny vyrábí ženy přírodního typu, řekl mi kolega, zatímco jsem dělala rešerši k manuálu k vagíně. I já jsem si jeden čas vyráběla doma všechno možné sama - ovocné šťávy, nakládanou zeleninu, kandovanou dýni. Kandovala jsem i růžové okvětní plátky! Víte, jaká je nuda na mateřské? Měla jsem období, kdy jsem byla v mnoha věcech soběstačná. Na domácí jogurty ale nikdy nedošlo, tak mě to zaujalo. Vrhla jsem se do rešerše vaginálního jogurtu. Co jsem zjistila? A vyrábím si vaginální jogurty taky?

Chcete-li číst dál, můžete to po nějakou dobu udělat i bez předplatného. Delší a intimnější texty budou na tomto webu k dispozici brzy jen s předplatným (po měsících nebo na rok - mrkněte za růžové tlačítko "Plný přístup" v pravém dolním rohu). Zatím pro čtení celého tohoto textu a dostupnost audioverze stačí jen registrace. Znamená to, že mi pošlete svůj email a bude vám na něj chodit Grálovnin newsletter - Sexletter.