1. červenec 2024

Novinka: Kromě předplatného si teď můžete koupit jednotlivé články

Novinka: Kromě předplatného si teď můžete koupit jednotlivé články

🥂 Mám velkou radost. Texty Hledání sexuálního grálu si od léta můžete koupit i jednotlivě. Dosud tu byla jediná možnost koupit přístup k celému webu ve formě předplatného. I ta nadále zůstává, ale už jen přes platformu Forendors. Ke změně jsem se odhodlala, protože poskytuje víc možností a tedy i svobody pro mé čtenáře, podporovatele i mou tvorbu. A je tu jedna nová krásná vychytávka: možnost předplatné darovat.

Co je Forendors?

Česká platforma pro tvůrce obsahu, kteří přes ni mohou sdílet obsah se svým publikem. Vznikla původně jako Pickey a jsem na ní s textovým obsahem jedna z mála. Většinou jsou tady podcasteři, určitě znáte třeba podcasty Kecy a politika nebo Chumelenice. Vybrala jsem si Forendors díky sledování mého oblíbeného newsletterového speciality Martina Kafky, který je s ní spojený. (Mám ráda optimistické lidi. Drží mě ve chvílích pochyb.) Forendors mě uhranulo taky díky perfektnímu servisu, který je komplet v češtině. Případné problémy řeší obratem, nemluvíte zde s roboty, ale živými lidmi, často se zakladateli. Hledání sexuálního grálu tam bude v dobrých rukou. Doufám, že až přijde čas, přemístíte se tam za mnou. Ale o tom později. Vysvětlím 👇

Co se mění

Pro stávající předplatitele nic. Noví předplatitelé se budou hlásit už na Forendors.

Ti, kteří si předplácet nic nechtějí, mohou tento web použít jako rozcestník, přečíst si začátek článku a dočíst si ho po platbě už na Forendors. Nebo si ho rovnou vybrat, koupit a číst tam.

Ceny jednotlivých textů jsou od 69 do 205 korun, podle délky a náročnosti. Možná vás to bude nahlodávat, zda se vám to předplatné nevyplatí. 😉

Na tomto webu budou nadále přibývat nové texty, předplatitelé, kteří si ho zřídili tady, čtou přímo tady. Nové předplatné už bude možné vytvořit jen na Forendors - u každého textu bude odkaz, který vás přesměruje tam. Lze číst celé jen tam.

Až se mi podaří přelít všechny texty na novou platformu, vyzvu staré předplatitele k přestupu tam. Bude to do měsíce? Nevím, nejpozději do roka.

Hledání grálu zůstane: pro charitativní texty = texty za nula

Doménu a web hledanigralu.cz nechci ukončovat. Bude nadále můj hlavní stan a místo pro texty, které nejsou ani jednou větou za paywallem. Jsou texty, které nikdy nezamknu, protože je potřeba je psát a nechat jim volnost šíření. Ačkoli je Hledání sexuálního grálu projekt, která má hlavní poslání dělat dobro, do některého dobra neváhám investovat svůj čas a um bez nároku na odměnu.

Přeskok - až přijde čas

Poté - až vás vyzvu (e-mailem) - bude čas se přehlásit sem, tedy zrušit předplatné tam a zřídit si nové tady 👉 https://www.forendors.cz/hledanigralu

Pokud máte měsíční předplatné, je to jednoduché - zrušíte ho a přihlásíte se na https://www.forendors.cz/hledanigralu

Pokud jste si zaplatili roční předplatné, vyřešíme váš přechod individuálně - tak, abyste nepřišli ani o korunu a ani o den. Od domluveného data do konce zaplaceného roku vám zařídím předplatné na forendors za nula. Pokud budete chtít pokračovat, zřídíte si pak nové. Každopádně v případě problémů nebo otázek, mi klidně napište web@hledanigralu.cz.

Jsem zvědavá, zda se podaří přeskok vás všem, kteří už tu se mnou jste a předplácíte si. Čím víc přeskoků, tím víc lidem tohle čtení dává smysl a mají to fakt rádi, říkají experti. Tak schválně! 😊

Články e-mailem a newsletter

Co se týče toku textů k vám, nic se nezmění ani na Forendors. Všechny články jako dosud budou chodit i e-mailem a budou i na mém webu i na forendors.cz/hledanigralu.

Otevřené vše mají všichni předplatitelé - nehledě na jeho výši. Ti, kdo si koupí jednotlivý článek, ho mají přístupný napořád.

K newsletteru je teď snazší cesta - klikněte sem 👉 https://www.forendors.cz/hledanigralu/newsletter a vyplňte jen e-mail, nemusíte se registrovat. Newsletter bude nadále chodit jednou za měsíc či dva.

Předplatné v detailu

Jsou tři. Naceněné jsou za měsíc, zatím na Forendros jinou možnost nemáme. Za tři různé částky dostanete stejný obsah. Odstupňované jsou podle vašich možností a ochoty investovat do novinařiny, která chce zlepšovat svět. Někdo si může dovolit dát víc, někdo jen základ. A někdo nic, a proto píšu i články, které nezamykám. Víc tu myšlenku rozvíjím u každé varianty 👇

Předplatné pro lepší SEX

155 Kč /měsíc

Lepší sexuální život chce skoro každý. Dosáhnou ho ale jen ti, kteří jsou ochotni pro to něco udělat. Někdy ale stačí fakt málo - třeba si jen otevřít obzory.

V tom vám zaručeně pomůže archiv textů původního webu hledanigralu.cz, které sem budu postupně překlápět. K přibližně sedmdesátce textů bude každý měsíc přibývat 4 až 5 nových článků z celého spektra sexuality. 

Na Hledání sexuálního grálu najdete texty, které pomáhají pochopit, jak funguje sexualita, usnadňují uvědomování si sebe sama a pomáhají se slaďováním se s vlastními touhami. 

Hledání sexuálního grálu píšu tak, že sleduju linku sexu, který uspokojí, je bezpečný, férový a "trvale udržitelný". 

Předplatné pro lepší SVĚT

250 Kč /měsíc

Tohle předplatné je určeno všem, kteří chtějí lepší sexuální život, ale nejen pro sebe.

Moje mise je pomoci vytvořit ze světa lepší místo pro svobodné prožívání sexuality všech.

A proto píšu i texty, které moc peněz nevygenerují, protože nejsou komfortní. Ale je extra důležité je psát. Jsou jednak o závažných tématech, tabu a minoritách, které jsou bohužel ještě vnímané jako problematické. Píšu o nich, protože je potřebujeme zbavit mýtů a protože jsou inspirativní.

Pokud zvolíte toto předplatné, umožníte mi psát texty, které nepatří za paywall, naopak potřebují volnou cestu do světa. Děkuji a děkujeme!

Dar Grálovně

696 Kč /měsíc

Někdo investuje do fondů, někdo do zlata, někdo do kultivace sexuální kultury. Do českých postelí a vztahů vstupují negativní jevy a sex se pořád řídí armádou předsudků, mýtů a manipulací, chybí nám informace, respekt, ohleduplnost a empatie.

V Hledání sexuálního grálu vidím poslání tohle všechno měnit. Zkušenosti mám, zdroje také, teď už potřebuju jen čas a udržovat balanc. Píšu o sexualitě otevřeně a mnohdy přes svou vlastní zkušenost. To není vždy jednoduché. Musela jsem přijít na to, jak to dělat, aby se to nedotklo druhých. A i mě samotné, protože se s temnem sexuality potkávám denně. Bez supervize bych to dlouho nevydržela.

Grálovské předplatné zahrnuje všechny texty a neskonalý dík za podporu mých rukou, očí, srdce a mysli.

💛 

Tak a to je vše. Uvidíme se na Forendors? 😉

Souhrn

  • texty Hledání sexuálního grálu jsou nyní dostupné i jednotlivě:
  • ceny jsou od 69 korun do 205 Kč, záleží na tom, jak jsou dlouhé a pracné
  • na nové platformě postupně přibydou všechny texty tohoto webu
  • nové texty budou přibývat po určitou dobu sem i tam, nicméně nové předplatné je možné pořídit už jen tam
  • nová platforma má novou možnost předplatné darovat
  • A je tu i možnost prodávat série textů. Na to se obzvlášť těším, protože se mi už napsané texty hezky kumulují do určitých témat. Rýsuje se mi tu rodičovský speciál, speciál o mužských sexuálních dysfunkcích a teď "Když se penis nevejde"
  • Předplatné jsou aktuálně za 123 Kč, 250 Kč a 696 Kč za měsíc. Měsíční báze je teď na Forendors jediná možná, ale časem přibude i možnost předplatného na 3, 6, 12 měsíců.