16. červen 2023

Na seznamce v bezpečí: Pomoz si sám. Jak na to?

Na seznamky chodíte asi kvůli seznámení, že? Já ne, já tam chodím mapovat praktiky uživatelů i samotných seznamek. Jedno zajímavější než druhé. Přináším vám tipy na to, jak si z prostředí seznamek přinést to, co chcete, ne opak.

Na seznamce v bezpečí: Pomoz si sám. Jak na to?
Vstup na seznamky doporučuji pouze s impregnací - informacemi, jak to tam funguje ;)

Znáte trik s novinami? Je to nejlepší praktická rada, jakou jsem pro pobyt na seznamkách dostala. Od Honzy, kterému dal ženu Tinder. Byl už zoufalý, jak je to tam fejk za fejkem. Ženy nevypadaly tak, jak se jevily z fotek, rozdíl byl až 10 kilo a 5 let, nebo neexistovaly. Pomohl mu trik s novinami: „Nechával jsem si posílat fotky, na kterých žena držela čerstvé noviny tak, abych na nich viděl datum. Byl to důkaz, že žije ve stejném časoprostoru jako já, je skutečná a vypadá tak jako na fotkách, které už měla na profilu.“

Jeden ze sedmi

Honzův trik jsem zkusila také. V extrémních vodách Amatérů, serveru amatérské erotiky, který funguje i jako seznamka. Nějakou dobu jsem všechny, kteří se se mnou chtěli potkat, vyzvala k zaslání takové fotky. Výzva následovala poté, co jsme si prohodili pár vět, komunikace už byla rozběhlá.

Výsledek? Každý sedmý

Jeden ze sedmi se strašně naštval - jak mu můžu nevěřit!? Litanie slov, jaká jsem kráva, pak se hned odmlčel.

Jeden ukecával, že to není potřeba. Když jsem na tom trvala, odmlčel se beze slova rozloučení nebo pozvolna.

Čtyři nenapsali už nikdy nic - odmlčeli se bez reakce.

Jeden ze sedmi poslal bez řečí - důvody chápal! Tihle všichni měli sami špatné zkušenosti s podvodníky a podvodnicemi.

Tenhle trik je skvělý i v tom, že dotyčný prokazuje ochotu něco pro toho druhého udělat. Je to prkotina, stojí to pár korun, jestli má někdo problém investovat do vás dvacku... Ať už chcete lásku, kamarádství nebo sex, jaké štěstí byste udělali s člověkem, který není ochotný vyslyšet tak malé přání?

Web Amatéři.com je skutečně extrémní prostředí a koncentrace podvodníků tady bude ještě větší než jinde. Ale jsou úplně všude, i v placených seznamkách pro vážné vztahy. A jejich provozovatelé neví, co s nimi. To je jeden problém. Ten druhý, že s tím kolikrát nedělají vůbec nic, a navíc ještě mnohé samy fejkují. Než se dostaneme k praktikám seznamek, pojďme na základní pravidla, jak minimalizovat průšvihy a ztrátu času a iluzí kvůli fejkovým uživatelům.