30. duben 2023

Vagína a ovoce

S jakou chutí se potkávají orální milovníci vagín? Je tolik diskusí o chuti spermatu, ale vagín? Když už, tak jsou o rybách. Tohle bude jiné.

Vagína a ovoce
Je kyselá jako několik druhů ovoce. But the winner is...?

S otázkou, jak vám chutná a voní vagína, jsem oslovila své twitterové publikum. Přišla řada různých odpovědí. Výhradně od mužů. Většina popisovala chuť vagíny poeticky a s láskou - jako dokonalou, úchvatnou, dech zrychlující, opojnou. Ale i velmi prakticky: jako když si lízneš baterie, jako víno, svěží, železitá, neutrální, sladká a došlo i na kyselou, na citron a na jahody.

Tweety zmiňující ovoce se ke mně dostaly těsně před rozhovorem s lékařkou Barborou Mikulášovou, která mě nabyla informacemi o vaginálním pH pro manuál k vagíně. A vymyslely jsme spolu legraci, kterou najdete níže. Vagína se dá srovnat s ovocem, a to čistě exaktně! A jak to dopadlo?

Chcete-li číst dál, můžete to po nějakou dobu udělat i bez předplatného. Delší a intimnější texty budou na tomto webu k dispozici brzy jen s předplatným (po měsících nebo na rok - mrkněte za růžové tlačítko "Plný přístup" v pravém dolním rohu). Zatím pro čtení celého tohoto textu a dostupnosti jeho audioverze stačí jen registrace. Znamená to, že mi pošlete svůj email a bude vám na něj chodit Grálovnin newsletter - Sexletter.