20. říjen 2023

Squirtuji, tedy jsem?

Ženskou ejakulaci chce teď skoro každý muž. Ale co ženy? A jak to vlastně vypadá? Svěřilo se mi se svou zkušeností 10 žen a každá s něčím jiným

Squirtuji, tedy jsem?

Vybuchla jsem smíchy. Takhle pitomá byla má reakce na můj první squirt. Pořád všude slýcháte, že to je fejk, na což jsem osobně nikdy nevěřila, , protože jsem zaprvé už něco načetla a zadruhé nemám ráda popírání kolem ženské sexuality. Ale dokud to nebylo, tak to nebylo... Bylo to, jako když vidíte zázrak! S tím obvykle nepočítáte. Víte, že se teoreticky může stát, že se teoreticky může stát i vám. Ale bylo mi přes 40, leccos jsem v sexu už zažila, a nic. A nikdy jsem to ani neviděla na vlastní oči u někoho jiného. Porno neberu jako validní zdroj.

Když se mi to nečekaně stalo, byl to neoddiskutovatelný squirting. Zcákané vše aspoň metr daleko. Nicméně jsem dál po světě chodila s pochybnostmi: Bylo to ono, nebo ne? Hlavně protože to nebylo s orgasmem! A přece se tomu říká mokrý orgasmus! Dnes už je to asi rok a půl. Už to mám lépe “osahané”, už jsem si ve svém squirtu jistá, i když jsem ho doteď stále ještě neměla s orgasmem. Nejbližší rozestup byl deset patnáct vteřin. ;)

Jedna pravda o squirtu je, že nepanuje shoda o tom, jak vlastně vypadá a co to je. V diskuzích na Twitteru/X je to skoro konfliktní téma a mluví o něm hlavně muži. Proč to tak je? Protože se tomu říká mimo jiné i ejakulace? Protože to muži tak milují? S vysvětlením přišla Jana Mašková Zimolová: “Je to tím, že muži milují stříkání, milují to své. Protože ví, co je to za krásný pocit, chtějí to dopřát i své ženě.” Jana je expertka na vaginální mapování a squirting řeší se ženami často, z různých stran. Rozhovor s ní tady vyjde už brzo. Je to cenný zdroj ženských pohledů na tuhle věc. Díky ní jsem si mohla utřídit, co se mi vlastně děje, a to jsme se o tom zatím bavily jen okrajově. Popravdě mě totiž komentáře mužů o squirtingu rozhazovaly, protože já se do jejich popisů zkušeností s tou svojí prostě nějak nevešla. Skoro bych si mohla připadat nedostatečná.

Proto jsem se rozhodla, že téma nebudu na grálovém webu otvírat kompilátem výňatků z knih, byť níže dvě zmíněné najdete. Vystačím si s tímto: Squirting je mokro, které při sexuální stimulaci produkuje žena ze svého rozkroku - aniž myslím vaginální vlhko, které je potřeba pro penetraci. Nebudu v tomto textu sbírat studie, protože mám celkem dost à la akademické přetahované o jejich validitu. Začnu jinak.

Grálový web sice píšu proto, abych zjistila, jak věci fungují, ale s cílem dosáhnout lepšího sexuálního života - pro sebe i další. Šla jsem tedy jinou cestou - tou, která je mi nejbližší. Ne návodem, jak na squirt, ale inspirací, jak se na něj dívat. Zeptala jsem se samotných žen na jejich prožitky a zkušenosti se squirtingem. Chci prostřednictvím deseti výpovědí (včetně své vlastní na samotném konci) ukázat, že “to mokro” může mít mnoho podob a fází. I takových, jaké tu popsané nebudou. I takových, které si mohou třeba i odporovat. Chtěla bych totiž podpořit muže a ženy, aby si své sexuální věci dovolili žít po svém. Ne podle šablon, ne podle toho, co kde píšou.

Ženy jsem v anketě na Twitteru/X žádala o popis zkušeností a zajímalo mě, jak jim vstoupil do života, jaká je k němu cesta, zda přichází s orgasmem, zda jde o výstřik, zda se squirt dá stopnout nebo zda stačí ručník atd. Všem ženám děkuji! Ze srdce i nitra své prostatické tkáně, kde tekutina S pramení. ;)

Dál už najdete výpovědi žen. Zazní třeba: Vůbec jsem o něj nestála - Ručník to neřeší - Zlom nastal, když jsem se naučila uvolnit - Až po 10 letech jsem si squirt dokázala užít - Za squirt vděčím silovému tréninku - Jako když si potřebujete kýchnout a konečně se vám to povede - Jednou a pak už nic - Kdybych neviděla flek, nevěřila bych - Můj muž byl squirthunter

Delší a intimnější texty jsou na webu Hledání sexuálního grálu k dispozici jen s předplatným. Zvolit si můžete variantu platbu po měsících nebo na rok - mrkněte za růžové tlačítko "Plný přístup" v pravém dolním rohu. Díky za podporu!