Kdo jsem

Ahoj.

Jsem Hana.

Novinářka, se kterou se mluví o sexu. Prošla jsem za svou kariéru několika médii, neziskovým sektorem, reklamní agenturou, školstvím, dobrovolnictvím i řádně prožitou mateřskou dovolenou. Krátce po čtyřicítce jsem dozrála k tomu, že své komunikační dovednosti a lásku k networkingu začnu vkládat do témat, která zajímají nejvíc: těch spojených se sexem. Píšu knihu a web Hledání sexuálního grálu o životním hledání sexuálního uspokojení. Zajímá mě, jak to se sexem kdo má.

Když se ve skupině neznámých lidí zeptáte, kdo má rád sex, kolik lidí zvedne ruku? A kolik jich zvedne ruku jen v duchu? Já ji zvednu kdekoli. O své sexualitě mluvím a nebrání mi v tom:

• manželství: dvanáctileté *** Už nejsem volnááá! No a co? Mnoho lidí se ptá, jak to můj manžel zvládá, když si s cizími muži povídám o sexu. Je na tom něco špatného? Může být, ale já novinařinu na polštáři nepěstuju a bez sexu se toho stejně dozvíte vždy víc než s ním.

dvojnásobné mateřství: děti školou povinné *** Ano, občas se vzhledem k věku klasicky vymezí... "Mami, zase?! Ty furt vo tom sexu..."! Ale spíš je moje téma zajímá.

práce: v seriózních médiích *** Aktuálně lidovky.cz, ex Ekonom, Hospodářské noviny, Marketing & Média. Sex může být neseriózní téma, ale v zásadě na něm není nic neseriózního.

věk: 42 let *** Slýchám, že sex je věc mladých. Ale já mám jinou misi. Chci ho mít až do smrti. A chci ho i pro vás!

Sex je pro mě normální věc. Životabudič. Posilovna zdraví, zdroj sebepřijetí a seberozvoje. Zesilovač a pojišťovna lásky. Posvátný prostor spojení těla a duše. A také skvělá zábava, které se ale nelze často věnovat s každým. A to je na ní božské i pekelné zároveň. Sexuální energie je můj vnitřní parťák, je to tvůrčí energie.

Mojí misí v rámci Hledání sexuálního grálu je podporovat svobodné prožívání sexuality a otevřenou komunikaci o sexu. A také mapovat, jak to se sexem fakt je. Jestli se to se mnou chcete dozvídat taky, pojďte se mnou po cestě Grálovny.

Vítám zpětnou vazbu, náměty i další respondenty, ať už máte za sebou, v sobě ;) nebo před sebou cokoli. Klidně pište!  

Spojit se se mnou můžete mailem web@hledanigralu.cz a pak hlavně na Twitteru a LinkedInu, což jsou moje nejoblíbenější sociální sítě. Také na Instagramu a Facebooku.  

Hana Vacková