23. duben 2023

Pás, cudnost, podcast

O pásech cudnosti jsem si myslela, že jsou středověkou, ženskou a trestající záležitostí. Ale je to věc hodně moderní, mnohem víc mužská a pozoruhodně slastná.

Pás, cudnost, podcast

Měla jsem pás cudnosti spojený s tím, že muži zamykali svoje ženy, aby si kovem udrželi jejich věrnost. Částečně za trest. Ve středověku ale měly být spíš ochranou před znásilněním. A nebo také erotickou hračkou.

A právě tak se používají v současnosti a je to mnohem víc než dřív. Dnes ho používají hlavně muži, a to sami na sobě. Jedná se sice o minoritní záležitost, ale když trochu zabrousíte mezi příznivce hrátek s mocí - BDSM, najdete takových můžu dost. A většina se vám o tom rozpovídá tak detailně, jak je vám libo. Tohle se jen tak někde sdílet nedá. A také s tím jen tak někam nemůžete. Na plovárnu, nudapláž, do fitka...

Příběh Tomáše (jedná se o krycí jméno - najdete ho na Twitteru tady) mi hodně otevřel oči. Pochopit se dá hodně věcí. I to, že někdo brání svému penisu v erekci a odpírá si orgasmus i třeba 48 dní. Po celou dobu má ovšem fůru sexu! S dominantní partnerkou, která nad ním "vykonává moc" - ovšem s cílem umožnit mu plnit si sny. Sám by to nedokázal. Je v tom velká dynamika moci a respektu. A také lásky. Ruku na srdce, kdo z vás by svého partnera nebo partnerku držel v rozkroku pod zámkem, kdyby ho o to požádal? Mužů s takovou touhou je hrozně moc. Ale jen některým se to splní doma.

Nejzajímavější důvod, proč manželka doma trpí nedostatkem sexu? Manželovi zakázala sex jeho dominantní milenka


Pozvala jsem Tomáše do videocastu Milfka & Katolík, aby nám prozradil, proč to tak má a jak to praktikuje, vysvětlil. A velmi jsem se těšila na Katolíkovy překvapené výrazy. I když Katolíci by měli být na cudnost zvyklí 😉 Nezklamal. 😄

Videocast najdete na Youtube a všech možných podcastových aplikacích. Přihlaste se k odběru!