4. červen 2024

Dickpiky: Jak na to, aby je ženy chtěly

Mnoho mužů miluje posílání fotek svého penisu, ale málokdy se s nabídkou trefí do poptávky. Jednak míjí ten správný moment a tu správnou ženu a také nemají ten správný obrázek. Tenhle text vás to naučí

Dickpiky: Jak na to, aby je ženy chtěly

Následující řádky budou o víc než stovce dickpiků, ukážu vám jen ten jediný, který prošel sítem třech desítek žen jako ten nejkrásnější. Text ale bude víc o tom, jak na dickpiky, aby nebyly prvkem agrese, ale naopak vám pomohly rozestlat...

Jak to vidí ženy? A jak profíci?

Proč existují dickpiky? Chtějí je muži posílat, nebo i ženy přijímat? Je to jen odpor budící materiál a předmět sexuálního obtěžování, nebo i vzrušující a žádaný podklad pro ženskou masturbaci nebo přibližovadlo do postele.

Častěji slýcháme to první, to negativní, mohou být ale i tím příjemným – součástí předehry. Pokud by to tak nebylo, neexistoval by sexting. Který má mnoho podob, jak už jste si možná na grálovém webu přečetli.

Nejvíc mi o dikobrazech, jak se jim taky říká, prozradila soutěž o nejkrásnější dickpik, kterou jsem uspořádala ve svých začátcích na Twitteru / dnes X.

Twitter je výjimečná sociální síť, protože skoro nic necenzuruje a je na ní fůra lidí, kteří se s vámi do takových diskusí nebojí pustit. A taky dokáže na takové otázky vygenerovat odpovědi. Víte, co je Sextwitter?

Nejdřív v tomto textu shrnu ohlasy a resumé soutěže a vzápětí to, nad čím se rozplývaly ženy, potvrdí i odborníci - fotograf nahoty David Weinhauer a kreslíř erotic artu Serafiel Noir. Ano. Ukázala se velká shoda. V tom, kdo a kdy to chce a také jaké to chce.


Můj první dickpik? Skoro jsem přišla o mobil

Před začátkem svých sexstudies (tak říkám Hledání sexuálního grálu) jsem si myslela, že se ženy dělí na dvě půlky. Jedna nikdy žádný dikobraz nedostala, druhá je zase dostává často a je z toho znechucená. Já jsem svůj první dickpik dostala ve svých 39 letech. Svůj 🤣! Jasně, nebyl můj, nebyl ani mého manžela.

Byl jednoho mého respondenta z oblasti ekonomiky, o kterém jsem tehdy psala a nějak jsme se zakecali - i o vztahových a sexuálních záležitostech, bylo to takové to plkání, které podle mě ale rozhodně nepřipomínalo sexting - nebylo to lechtivé svádivé chatování. Vařila jsem zrovna dýňovou polévku, otevřela od něj zprávu a mobil zahodila (naštěstí) těsně vedle hrnce. Ten dickpik mohl napáchat hmotné škody! 😄

Dnes už vím, že co pro mě ještě není lechtivá konverzace, může být pro jiné už “rozestláno”. Že je mezi tím někdy hrozně malý prostor, to bych vám ráda předala. Zapište si to: když se s někým trochu zakecáte, je vám prostě fajn, nemusíte ani mrknout, a máte v mobilu sexting. Možná z toho bude něco pěkného, možná vás to ale bude mrzet. Mějte na paměti, co chcete. Zda sex, nový život nebo klid 😉


Soutěž? V poště plno. Muži to milují!

Když jsem vyhlásila soutěž o nejkrásnější dickpik, bylo to před dvěma lety, měla jsem v poště záhy plno. Muži se s fotkami hrnuli. Chtěli hrát a vyhrát, byli netrpěliví, chtěli hrát i po uzávěrce, ptali se a dodnes se ptají na soutěž číslo dvě.

Může za to disinhibiční efekt? Je to proces, který je častou součástí online komunikace: odkládáme zábrany, skrupule, nesmělost atd. Někoho opouští stud, někoho vlídnost a slušnost. Tahle "mrcha" nás na sociálních sítích postihuje do určité míry všechny. Muži jsou ale náchylnější, alespoň právě oni se víc hlásí do poradny E-bezpečí pro pomoc s tím, že spadli do pasti jménem catfish (falešné profily žen, které vás ale budou jen vydírat, když jim pošlete dickpik). Skóre v poradně je 78 % mužů a 22 % žen. Doporučuju jim napsat, kdyby něco.

Svůj exponát poslalo do uzávěrky kolem sta mužů, soutěžilo 107 snímků. (Musím ještě poznamenat, že jsem tehdy měla na Twitteru jen asi tři tisíce sledujících a byla tam asi 4 měsíce. Bůhví kolik by jich přišlo dnes, když mám přes 15 tisíc.)

Soutěž se uskutečnila na Twitteru 👇

Cílem nebylo potěšit muže ...

ale rozebrat to víc z ženského pohledu a neřešit jen tu bohužel mainstreamovou nekonsenzuální stránku věci. Cílem nebylo vyhlásit a oslavit vítěze, ale spíš zjistit:

- jak ženy vnímají dickpiky jako takové

- co muži považují za krásné pro ženy - tedy co vygenerují a vyhodnotí jako pro ženy krásné

- co ženy posoudí jako krásné

- a jaký je vlastně zájem - mužů posílat a žen hodnotit

*

** Dále se dozvíte, jak to celé dopadlo, prostor dostane i výherce a také umělci, kteří pracují s nahotou se svými tipy. Pokud si tento web předplácíte, umožňujete mi trávit v sexuálních tématech víc času, což je nutné pro hlubší studium a kvalitní texty. Děkuju!