16. listopad 2023

Hračka nebo otrok. Co chtějí submisivními muži?

Orgasmus a penetrativní sex pro ně nejsou nejdůležitější. Radši se nechají svázat. Co vyplynulo z dotazníku mladé dominy?

Hračka nebo otrok. Co chtějí submisivními muži?
"Subtazník mě navádí k tomu, co má sub rád, je ale i pro mou vlastní ochranu. Vidím-li, že sub nemá zábrany, je někde chyba," říká domina.

Než si dominy začnou s někým hrát, nechají ho vyplnit dotazník zjišťující jeho chutě. Jeden takový - Subtazník - nechala před pár měsíci vyplňovat své publikum na Twitteru/X domina eM. Vyplnilo ho 138 submisivních lidí, převážně mužů, ve věku od 16 do 60 let. Chcete vědět, co mají rádi subové? A jak s dotazníkem mladá domina pracuje? 


Nejoblíbenější sexuální aktivitou submisivních je svazování, práce rukou a práce ústy. Z těch tvrdších je nejoblíbenější praktika užívání análního kolíku (80 % respondentů), z těch softových zase pleskání bičíkem nebo důtkami. Lidé si též přejí pissing (močení) a užívání pásu cudnosti (u mužů).

Lízat určitě, ovšem záleží v jaké pozici

I orální stimulace poskytovaná ženě je oblíbená praktika subů. Zajímavá je ovšem lehká disproporce v oblibě facesittingu, což je praktika, kdy domina sedí na subově hlavě (má to ještě jeden krásný název - queensitting), a cunnilingu (orální stimulace v jakékoli poloze). První z aktivit si zvolilo 82 % lidí a druhý jen 66 %. Takže subové preferují práci jazykem spíše pod tlakem.


Celý text si můžete přečíst, když se zaregistrujete mezi odběratele textů hledanigralu.cz. Registrace znamená, že se s autorkou textů podělíte o váš e-mail a budou vám pak chodit upoutávky na nové texty. Registrace je zadarmo.

Pokud chcete číst všechny texty celé, pořiďte si předplatné. Díky za podporu!