24. srpen 2023

Sexletter #6

Afrodiziaka, sexkouč a vzkaz ženám. Xletter #6 je o tom nejpodstatnějším: Jak na sexuální spokojenost

Sexletter #6

Někdy chodíme opatrně kolem toho, co nás nejvíc bere, místo toho, abychom na to upřeli celou svou pozornost a dali právě tomu prioritu a lásku. Někdy zbytečně váháme. I já se u toho přistihuju, co se týče témat webu. Ale tentokrát jdu přímo. Mám pro vás témata, která patří mezi má nejoblíbenější. Odvedu vás v aktuálním Sexletteru rovnou do útrob grálového webu, kde je fůra písmen o tom nejpodstatnějším: Jak být v sexu spokojení.


Jaké afrodiziakum funguje vám?

Kdo by nechtěl ještě víc naboostovat svůj sexuální život? Jsou řešením afrodiziaka? Fungují vůbec? ANO, fungují. Jenže musíte najít přesně to, co bude fungovat vám. A ještě tomu podřídit životní styl.

Našla jsem pro vás člověka, který léta řeší afrodiziaka jako uživatel i jako vědec. Našla jsem ho krásnou náhodou vloni na Silvestra. Tehdy jsem si na horskou chatu a oslavu s kamarády vezla afrodiziakální  "Španělské kapky", které jsem dostala jako vánoční dárek coby novinářka od jednoho sexshopu. Rozhodně to na té chatě tehdy nevypadalo, že bude čas a prostor na jakékoliv orgie, ale právě proto jsem si je tam vzala. Že zkusím jen tak, zda fungují. Řekla jsem o nich kamarádům u vína a zjistila, že tam s námi sedí expert. Ale ne jen tak ledajaký. Je to biotechnolog, tedy vědec, a těmto věcem rozumí nejen ze dna své zkušenosti, ale i ze dna laboratorních zkumavek. Petr Kaštánek mě přiměl k tomu se lahvičce nejprve vysmát a po bližším ohledání se jí ještě pověnovat s právníky. Jak to dopadlo?

Jedy a placeba. Afrodiziaka pohledem vědce
Fungující afrodiziaka existují, ale musí si je každý najít sám

Řekni mi prostě: Nepotřebuju šest orgasmů

Jak málo necháváme druhým nahlédnout do své hlavy! Při hledání sexuálního grálu přicházím na to, že většina sexuálních a vztahových trablů vychází z neporozumění mužů a žen. Hodně se toho o sobě navzájem domníváme a hodně málo toho o sobě navzájem skutečně víme. Proto jsem byla nadšená, když mi jeden twitterový sledující popsal, jak prožívá sexuální nervozitu a erektilní dysfunkci, která z ní vyplývá. Dotyčný muž mi to psal s tím, že má vzkaz pro ženy. Pro tyhle případy. A já to s vděčností posílám dál. I proto, že ten muž ze svých zážitků dokázal vytvořit východisko, jak svůj problém řešit. Tomu říkám "našel kousek svého sexuálního grálu".

Vzkaz ženám pro chvíle selhání erekce
Jedna z mála příležitostí podívat do hlavy muže, když mu selže erekce.

O erekci i o tom, jak zažehnout sexuální jiskru ve své ženě

Byl to klasický rychlík, tedy muž s předčasnou ejakulací, který ale přišel na to, jak to změnit. Rozhovor se sexkoučem Jakubem Červenkou alias Mužem 2.0 je prvním příspěvkem v sérii textů o mužské sexualitě. Samozřejmě není to série jen pro muže, protože co by byla mužská sexualita bez té ženské. Zvláště v situaci, kdy jsou ženy často ty, kdo jako první začnou hledat řešení mužského problému.

Od Jakuba se na grálovém webu dozvíte, jak vede muže z erektilního selhávání a předčasné ejakulace, když za ně může psychika.

Dočtete se třeba:

  • Proč dělá porno mužům velmi špatnou službu: "Podává nám sex jako tělocvik, který muži nedokáží napodobit."
  • A co by mělo být zdrojem informací místo porna: "Chybí nám sexuální výchova, která by nám ukázala, co sex vlastně vůbec je. Bavím se s mnoha muži a skoro nikdo nezažil, že by mu zkušenosti a představu, co se má dělat, předal nějaký jiný muž."
  • A kudy jinudy jít, když ne stylem nácviku ideálních poloh: "Dobrý sex není o technice přírazu, výdrži, ale o hezkém vztahu s manželkou."
V módu přežití se nám erekce nehodí
Trpíte poruchami erekce nebo předčasnou ejakulací? A jak jste na tom se seznamy úkolů, stresem, vaším vztahem a pornem?

Coming soon...

Život mi aktuálně zpříjemňuje práce na

  • rozhovoru s urologem, který si říká Doktor Testosteron. Nemyslím si, že budu někdy mluvit s doktorem takové otevřenosti!
  • manuálu, jak na jednu veeelmi pokročilou praktiku: fisting
  • a mimo jiné rozhovoru se ženou, která rozumím vagínám jako málokdo. A bude to konečně pořádně i o squirtingu.

Užijte si ty nejžhavější noci! Doufám, že jsou u vás žhavé i jinak než jen kvůli teplotě.

A díky, že čtete a hledáte!

Vaše Hana Vacková

Hledání sexuálního grálu


Grálovské PS:

Díky, že jste dočetli až sem. Jsem šťastná, že můžu hledat sexuální grál - pro sebe i druhé - i nad rámec volného času. Umožňuje mi to web hledanigralu.cz, který mohou v kompletním rozsahu číst pouze předplatitelé. Jejich příspěvek mi umožňuje:

  • intenzivnější hledání
  • sdílení poznatků bez omezení pravidly mediálních domů a inzerentů
  • nezávislé mapování cest k lepšímu sexuálnímu životu

👛Předplatné je aktuálně 💚v nejnižší verzi za 3,2 Kč za den - tedy za 96 Kč za měsíc a 969 Kč za rok).

👛 V té nejcennější verzi 💛 protože takoví hrdinové taky existují 💛 je za 23,2 korun za den - tedy za 696 korun za měsíc a 6969 korun za rok. Někdy vám povím, jak mě takzvané Grálovské předplatné napadlo. Je to hezký příběh.

👛Protože jsem vděčná svým respondentům, těm, se kterými jsem dělala osobní rozhovor pro vznikající knihu, nabízím "vzájemně sympatickou" cenu 69 korun za měsíc nebo 696 korun za rok. Prosím, pokud splňujete a chcete předplatné, napište mi o ni. Pokud se chcete stát mými respondenty, budu velmi ráda!  

👛Platbu předplatného si můžete zřídit po měsících nebo zaplatit rovnou roční přístup. Je to na vás. Můžete to měnit každý měsíc.  

👛 Nabídka pro precizní češtináře! Nevíte o někom, kdo by chtěl Hledání sexuálního grálu číst s předstihem a dělat mu korektury? Zaslouží si neskonalý vděk Grálovny. 😊    

💙 Chápu, že je předplatné pro mnohé z vás nekomfortní a možná byste preferovali jinou formu podpory. Napište mi váš návrh! Zajímá mě.

💛 Proč je web zpoplatněný? Protože každá dobrá a vážně míněná práce něco stojí a já nechci jít cestou klasické inzerce a těsných partnerství s firmami. Nechci, abych psala o preparátech na erekci a erotických pomůckách, protože je někdo potřebuje prodat. Chci být ve volbě témat nezávislá a vytvářet čistý prostor informacím. Nechci, aby měli mí čtenáři přerušované čtení :) třeba vyskakujícím bannerem. Nechcete taky, aby vás při sexu něco vyskočilo, že? 😉